Koncert „Zaśnij Dziecino…”

5

30 grudnia w kaplicy pw. św. Piotra i Pawła w Miejscu odbył się koncert „Zaśnij Dziecino…” w wykonaniu chóru klarnetowego Państwowej Szkoły Muzycznej w Wadowicach pod dyrekcją Bartłomieja Koziny oraz scholi Coram Deo et hominibus ze Skoczowa prowadzonej przez Katarzynę Kozinę. Oba zespoły znajdują uznanie wśród licznej grupy słuchaczy, a także są laureatami wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Warto podkreślić, że wśród wykonawców, znajduje się młodzież z naszej gminy, która dzięki takim inicjatywom, ma okazję zaprezentować się również naszej publiczności. Przypomnijmy, że był to już drugi występ wspomnianych formacji muzycznych w gminie Spytkowice. Poprzednim razem mogliśmy ich gościć podczas organizowanej w 2018 roku Tradycji Wielkanocnej. Tym razem, dzięki zgodnej współpracy władz gminy z lokalnymi organizacjami społecznymi, udało się zaprosić muzyków do Miejsca. Współorganizatorami koncertu byli: Wójt Gminy Spytkowice Mariusz Krystian, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Miejscu, Koło Gospodyń Wiejskich w Miejscu, Radny Rady Gminy Spytkowice Mateusz Przejczowski oraz Stowarzyszenie Głosy Miłosierdzia.

W trakcie koncertu licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać pięknych kolęd w niecodziennych aranżacjach oraz popularnych utworów świątecznych i rozrywkowych. Całość stała na bardzo wysokim poziomie artystycznym, w związku z czym występ artystów został nagrodzony wielkimi brawami. Po zakończeniu koncertu odbyła się zbiórka pieniężna na cele charytatywne przeprowadzona przez Stowarzyszenie Głosy Miłosierdzia.

Zapraszamy do fotogalerii.

[g=Koncert-Miejsce-Zasnij-Dziecino-2018]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //