Nowe okna w Domu Wiejskim w Lipowej

03

Budynek komunalny Domu Wiejskiego w Lipowej wzbogacił się o nowe okna. Zostały one zamontowane pod koniec minionego roku. Poprzednie, już dość mocno zniszczone, nie spełniały w należyty sposób swojego przeznaczenia, w związku z czym ich wymiana była koniecznością. Zakres prac obejmował demontaż starych okien wraz z kratami stalowymi, montaż nowych z profili PCV wraz z obróbką, montaż parapetów zewnętrznych oraz założenie i zabezpieczenie antykorozyjne krat.

Całkowita wartość prac wyniosła blisko 6,5 tysiąca złotych. Wykonawca udzielił 2-letniej gwarancji na wykonane roboty oraz 5-letniej gwarancji na użyte materiały. Nadzór nad całością działań prowadził Referat Planowania, Przygotowania i Realizacji Inwestycji Urzędu Gminy w Spytkowicach. Warto przypomnieć, że w Domu Wiejskim w Lipowej planuje się utworzenie inkubatora kuchennego, co z pewnością wpłynie na poprawę stanu technicznego całego budynku.

 

[g=Nowe-okna-WDK-Lipowa]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup