Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w Urzędzie Gminy w Spytkowicach

herb

Wójt Gminy Spytkowice ogłasza nabór na wolne stanowisko:

Rzemieślnik wykwalifikowany – kierowca

I. Wymagania związane ze stanowiskiem:

Wymagania niezbędne:

1) Wykształcenie co najmniej zawodowe.

2) Prawo jazdy kat. B, C.

3) Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na  stanowisku.

4) Niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie.

Wymagania dodatkowe:

1)  Doświadczenie na stanowisku kierowcy.

2)  Dyspozycyjność.

II. Zakres zadań na stanowisku:

1) Utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonego pojazdu oraz jego wyposażenia.

2) Prowadzenie, eksploatacja i obsługa powierzonego pojazdu.

3) Wykonywanie niezbędnych prac konserwacyjno - naprawczych pojazdu oraz zgłaszanie usterek do usunięcia przez wyspecjalizowane jednostki naprawcze.

4) Dbałość o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników drogi, a także przewożonego ładunku.

5) Utrzymanie ładu i porządku w pojeździe.

6) Odpowiedzialność materialna za powierzone narzędzia i materiały.

7) Utrzymanie czystości na terenie Gminy, w szczególności poprzez:

a) odbieranie i zbieranie odpadów komunalnych z terenu posesji,

b) obsługę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych,

c) przygotowanie do zagospodarowania odpadów,

d) utrzymanie porządku i czystości chodników, placów i dojazdów, koszenie traw, odśnieżanie,

e) inne czynności wynikające z gospodarki odpadami;

8) Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

III. Warunki pracy:

1)   Wymiar czasu pracy: pełny etat – średnio 40 godzin tygodniowo.

IV. Wskazanie wymaganych dokumentów:

1) Podanie o przyjęcie do pracy.

2) CV z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Gminy w Spytkowicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 1871) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

3) Kopie dokumentów potwierdzające poziom wykształcenia i uprawnienia.

4) Oświadczenie o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie.

5) Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku.

V. Termin i miejsce składania dokumentów:

1) Dokumenty  należy złożyć do dnia 28 września 2020 r. do godz. 15.00 w Sekretariacie (pokój nr 2, I piętro) Urzędu Gminy w Spytkowicach, ul. Zamkowa 12, 34- 116 Spytkowice.

2) Dokumenty można także przesłać na adres: Urząd Gminy Spytkowice, 34-116 Spytkowice, ul. Zamkowa 12. Decyduje data wpływu do Urzędu Gminy.

3) Dokumenty należy złożyć/ przesłać w zamkniętej kopercie z napisem „Nabór na wolne stanowisko Rzemieślnik wykwalifikowany - kierowca”.

4) Dokumenty, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu lub niekompletne - nie będą rozpatrywane.

Złożonych dokumentów nie zwracamy!

W sprawach naboru, informacji udziela Sekretarz Gminy tel. 33 879 18 20 wew. 52.

VI. Klauzula informacyjna.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119.1), zwanego dalej RODO informuję, że :

1. Administratorem Pana/i danych osobowych jest Urząd Gminy w Spytkowicach, ul. Zamkowa 12, 34-116 Spytkowice, tel. 33 879 18 20, e-mail: gmina@spytkowice.net.pl

2.  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych u Administratora: iod@spytkowice.net.pl

3. Pana/i dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na podstawie art.6 ust.1 lit.b (podjęcie działań zmierzających do zawarcia umowy) i lit.c RODO (wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze) w związku z art. 221 § 1 i 4 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks Pracy (t.j. Dz.U.2020 poz. 1320) i § 3 rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej (t.j. Dz.U. 2018 poz. 2369); inne dane osobowe, w tym dane do kontaktu, takie jak nr telefonu lub adres e-mail, są przetwarzane na podstawie Pana/i zgody (art.6 ust.1 lit.a RODO), która może być odwołana w dowolnym momencie, jednakże jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem.

4. Dane osobowe mogą być przekazywane innym organom i podmiotom wyłącznie na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

5. Pana/i dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od dnia zatrudnienia wyłonionego poprzez procedurę rekrutacyjną pracownika. Osoba nieprzyjęta do pracy ma prawo nie zgodzić się na określony w zdaniu poprzednim okres przetwarzania jej danych osobowych, a wówczas jej dane będą podlegały usunięciu z chwilą zatrudnienia pracownika wybranego w naborze.

6. Posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania.

7. Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdyby przetwarzanie Pana/i danych osobowych naruszało przepisy RODO.

8. Pana/i dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

9. Pana/i dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

10. Podanie przez Pana/ią danych osobowych w zakresie wynikającym z art.221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

                                                                                                             Wójt Gminy

                                                                                                        /-/ Mariusz Krystian

Załączniki:

1) Oświadczenie o niekaralności

2) Oświadczenie o stanie zdrowia

3) Oświadczenie RODO

NA SKRÓTY

Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw

Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //