Spytkowice biorą udział w plebiscycie "Twoje miasto z góry"

Tecza nad Starorzeczem

 

"Zobacz ukochane zakątki z lotu ptaka i spraw, by wszyscy mogli się nimi zachwycić. Zwycięskie miejsce sfilmujemy z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy i pokażemy w specjalnym odcinku programu „Polska z góry”."

Planete+ ogłosiło plebiscyt "Twoje miasto z góry", gdzie nagrodą główną dla zwycięskiej miejscowości jest nagranie odcinka specjalnego ukazującego z lotu ptaka jej walory oraz emisja w internecie i premiera w telewizji.

Do konkursu zostały zgłoszone również Spytkowice. Obecnie znajdujemy się na miejscu 3️⃣7️⃣, ale dzięki naszym Mieszkańcom to wkrótce może się zmienić!

Głosować można codziennie, do 1️⃣ sierpnia włącznie. Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nawet najmniejsza wieś ma szansę zwyciężyć!

Prosimy o udostępnienie naszego posta na Facebook'u i zachęcamy do licznego oddawania głosów. Wszystko w Waszych rękach! 

Link do strony, na której można oddać głos, znajduje się poniżej

https://twoje-miasto.planeteplus.pl/miejscowosc/67895-spytkowice

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup