Motomikołaje z odwiedzinami w Gminie Spytkowice

1

W tym roku po raz 9. odbyła się akcja Motomikołaje, ale po raz pierwszy Mikołaje na motocyklach odwiedzili Spytkowice, Bachowice i Ryczów.

Akcja została zainicjowana przez Kluby Motocyklowe Grey Wolves F.G i Riders Of Flames. Na początku "działo się" w Wadowicach i Mucharzu. W późniejszym czasie dołączył Andrychów i teraz Gmina Spytkowice dzięki temu, że wsparł nas Pan Wójt Mariusz Krystian.

Motocykliści ruszali spod stadionu LKS Orzeł Ryczów, gdzie klub Grey Wolves ma swoją siedzibę, żeby udać się na spotkanie z dziećmi. Oprócz członków klubu dopisała liczna grupa motocyklistów ze Spytkowic i okolic, za co organizatorzy serdecznie dziękują. Podziękowania kierowane są również do strażaków OSP Ryczów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem Mikołajów.

W trakcie postojów Mikołaje rozdawali słodycze, w które zaopatrzyli się sami oraz paczki od sponsora czyli od firmy WadowiceNet, która od lat uczestniczy w tym wydarzeniu. Jednak ta parada Mikołajów to nie tylko radość dla dzieci, ale i okazja dla zainteresowanych dorosłych, aby porozmawiać o motocyklach, o pasji do dwóch kółek, posłuchać rad co do wyboru sprzętu i oczywiście pooglądać różnego rodzaju maszyny.

Po opuszczeniu Gminy Spytkowice parada pojechała do Wadowic, gdzie połączyła się z motocyklistami odwiedzającymi Mucharz i tak ponad stu Motomikołajów wjechało na wadowicki rynek, gdzie był kulminacyjny punkt tego wydarzenia. Po kilkunastu minutach wszyscy udali się do Andrychowa, gdzie akcja miała swój finał.

Na szczęście w tym roku pogoda dopisała i parada mogła być tak liczna. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli również odwiedzić Gminę Spytkowice w drodze do Wadowic, aby propagować idee motocyklizmu i ocieplać wizerunek motocyklisty, a zarazem nieść radość najmłodszym - komentują motocykliści.Członkowie klubu Grey Wolves

[g=motomikolaje]

 

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //