Admin Urząd Gminy

Posts by Admin Urząd Gminy for Wydarzenia:

Nowe oświetlenie przejść dla pieszych

W ostatnich dniach można było zaobserwować prace przy drodze krajowej nr 44. Działania te związane były z budową sieci elektroenergetycznej oraz oświetlenia przejść dla pieszych w ramach zadania pn.

Czytaj więcej...


Trwa budowa chodnika przy ul. Słonecznej w Spytkowicach

W ostatnim tygodniu listopada rozpoczęły się prace na ul. Słonecznej w Spytkowicach. Zakres inwestycji obejmuje przebudowę drogi gminnej w zakresie budowy jednostronnego chodnika dla pieszych o długości ok.

Czytaj więcej...


II Sesja Rady Gminy Spytkowice

3 grudnia 2018 roku Radni spotkali się na II Sesji Rady Gminy Spytkowice kadencji 2018-2023. Po przyjęciu porządku obrad, informację o realizacji podjętych uchwał oraz informację o działalności i funkcjonowaniu...

Czytaj więcej...


"Niepełnosprawność łączy a nie dzieli" - zabawa andrzejkowa

Już po raz drugi Stowarzyszenie Przyjaciół Ryczowa i Półwsi, 25 listopada 2018 roku, zorganizowało zabawę andrzejkową pod hasłem "Niepełnosprawność łączy a nie dzieli".

Czytaj więcej...


„GMINA SPYTKOWICE NA STAREJ FOTOGRAFII - By czas nie zaćmił pamięci…”

24 listopada 2018 r. odbyło się spotkanie promocyjne albumu starej fotografii pt.: „Gmina Spytkowice na starej fotografii”.

Czytaj więcej...


Kolejna debata publiczna w sprawie Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego

Powoli dobiegają końca prace nad przygotowaniem Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Spytkowice. Do prac nad tym dokumentem przystąpiono w 2016 roku, kiedy to Rada Gminy Spytkowice podjęła stosowną...

Czytaj więcej...


Radni wybrali przedstawicieli poszczególnych Komisji Rady Gminy

Po dniu przerwy Rada Gminy wznowiła obrady, których część została odroczona w trakcie sesji inaugurującej obecną kadencję, odbywającej się 20 listopada br.

Czytaj więcej...


VIII kadencja samorządu gminy Spytkowice rozpoczęta!

Miesiąc po wyborach samorządowych, które odbyły się 21 października br. oficjalnie rozpoczęliśmy nową kadencję samorządu gminy Spytkowice. Uroczystą sesję poprzedziła msza święta w kościele parafialnym pw. św.

Czytaj więcej...


Film „Legiony” z gminą Spytkowice w tle

W miniony weekend na moście kolejowym na Wiśle w Miejscu kręcono sceny do polskiego filmu pt. „Legiony”. „Legiony” to kino przygodowe w najlepszym wydaniu, zrealizowane przy użyciu najnowocześniejszych technik filmowych.

Czytaj więcej...


Francuski akcent w świętowaniu rocznicy odzyskania niepodległości

W związku z gminnymi obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, gościliśmy wśród nas delegację z partnerskiej gminy Naours we Francji na czele z Merem Jean-Michel’em Bouchy’m.

Czytaj więcej...


1 2 3 4 5 ... 9

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.