Admin Urząd Gminy

Posts by Admin Urząd Gminy for Wydarzenia:

Mateusz Przejczowski sołtysem roku w Powiecie Wadowickim!

Zapewne nie wszyscy z Państwa wiedzą, że sołtys z terenu gminy Spytkowice, a ściślej z sołectwa Miejsce, wyróżniony został w plebiscycie Gazety Krakowskiej prestiżowym tytułem Sołtysa Roku Powiatu Wadowickiego.

Czytaj więcej...


Nowa stawka opłaty za odbiór odpadów komunalnych

To, co nieuchronne, stało się faktem również w gminie Spytkowice. Podczas ostatniego posiedzenia Rady Gminy, Radni uchwalili nową stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.  Co więcej, odpady te, zgodnie z...

Czytaj więcej...


Tradycyjne spotkania Seniorów w gminie Spytkowice

Polityka senioralna to od lat bardzo ważna dziedzina w działalności naszego samorządu gminnego. W jej ramach, dzięki współpracy gminy Spytkowice z Kołami Gospodyń Wiejskich, odbywają się corocznie Dni Seniora.

Czytaj więcej...


Ul. Starowiejska i ul. Słoneczna po remoncie

Za nami ostatni tegoroczny akcent związany z remontem dróg gminnych. 3 grudnia 2019 r. Wójt Gminy Mariusz Krystian oraz Kierownik Referatu Planowania, Przygotowania i Realizacji Inwestycji Marek Opyrchał w obecności...

Czytaj więcej...


Witosowy kapelusz dla wójta gminy

Już od 20 lat Gazeta Krakowska wspólnie ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Małopolski organizuje plebiscyt pn. Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz Małopolski, który pozwala mieszkańcom docenić ciężką pracę samorządowców.

Czytaj więcej...


25 lat bachowickiego Borowika

Dzień 23 listopada 2019 r. zapisał się w historii naszego klubu sportowego jako czas obchodów 25-lecia działalności.

Czytaj więcej...


Wsparcie finansowe na zakup karetki dla wadowickiego szpitala

O tym jak ważna jest współpraca między władzami samorządowymi na różnych szczeblach, zapewne powiedziano już wiele. Nie słowa jednak, a czyny są w tym przypadku najistotniejsze.

Czytaj więcej...


Rozbudowana siedziba OSP Bachowice

Działalność organizacji społecznych, w tym także ochotniczych straży pożarnych, opiera się przede wszystkim na bezinteresownej pracy ich członków.

Czytaj więcej...


Kulturalny piątek z Jackiem Pałkiewiczem

W ramach cyklu „Kulturalny Piątek” tym razem w Muzeum Regionalnym w Bachowicach gościliśmy Jacka Pałkiewicza, dziennikarza, eksploratora, podróżnika przemierzającego peryferie świata od ponad 40 lat.

Czytaj więcej...


Nowy album „Madonny ziemi rodzinnej św. Jana Pawła II”

23 listopada 2019 r. odbyło się w Spytkowicach spotkanie promocyjne nowej publikacji wydanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Spytkowicach pt.: „Madonny ziemi rodzinnej św. Jana Pawła II”.

Czytaj więcej...


1 2 3 4 5 ... 21

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //