Admin Urząd Gminy

Posts by Admin Urząd Gminy for Ogłoszenia:

Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie usługi geodezyjnej

Zapraszam do złożenia oferty na wykonanie czynności rozgraniczeniowych w obrębie Bachowice gmina Spytkowice.

Czytaj więcej...


Ostrzeżenie meteorologiczne - Oblodzenie/1

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

Czytaj więcej...


Kampania informacyjna "LSR w 2019"

Stowarzyszenie Dolina Karpia realizując Kampanię informacyjną na temat naborów planowanych w bieżącym roku "LSR w 2019", informuje o zaplanowanych w bieżącym roku naborach wniosków o dofinansowanie/ wniosków o przyznanie pomocy.

Czytaj więcej...

Informacja dla rolników - zwrot podatku akcyzowego

Wójt Gminy Spytkowice informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej należy składać w terminie od 1 lutego 2019 r.

Czytaj więcej...


ZAPYTANIE OFERTOWE

W związku z potrzebą zaopatrzenia Urzędu Gminy w Spytkowicach w artykuły biurowe zwracam się z zapytaniem ofertowym o cenę dostawy artykułów biurowych do budynku Urzędu Gminy w Spytkowicach.

Czytaj więcej...


Ostrzeżenie meteorologiczne - intensywne opady śniegu

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

Czytaj więcej...


INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW POSIADAJĄCYCH ZEZWOLENIE NA SPRZEDAŻ NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH

Przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych w roku poprzednim przypominamy o obowiązku złożenia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w roku poprzednim i dokonać opłaty do 31 stycznia 2019 roku...

Czytaj więcej...


1 2 3 4 5 ... 23

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup