Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

ue

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Bachowicach

  Lp.    Imię i nazwisko   Funkcja
1   Władysława Zybek Przewodniczący
2   Monika Smurzyńska  Z-ca Przewodniczącego 
3   Karolina Mariola Bobak Członek
4   Paulina Weronika Gawęda Członek
5   Agata Godzik Członek
6

  Damian Karol Górecki

Członek
7   Anna Krzystek Członek
8   Sylwia Michalec Członek
9   Maciej Paweł Sołtys Członek
10   Klaudia Mirosława Szewczyk - Klaja  Członek
11   Sławomir Zbigniew Wiktor Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Ryczowie

  Lp.    Imię i nazwisko   Funkcja
1   Tomasz Krzysztof Rychłowski Przewodniczący
2   Magdalena Maria Przewoźniak   Z-ca Przewodniczącego 
3   Konrad Mirosław Adamik Członek
4   Mateusz Janusz Fryc Członek
5   Konrad Godzik Członek
6

  Izabela Paulina Grondalczyk

Członek
7   Maria Kubas Członek
8   Piotr Malisz Członek
9   Joanna Maślana Członek
10   Barbara Sołtys Członek
11   Magdalena Ściera

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Miejscu

  Lp.    Imię i nazwisko   Funkcja
1   Beata Bryła Przewodniczący
2   Urszula Górecka  Z-ca Przewodniczącego 
3   Anna Gara Członek
4   Piotr Klaja Członek
5   Jan Bogdan Kolasa Członek
6

  Sławomir Mamoń

Członek
7   Justyna Weronika Skawicka - Kubas  Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Spytkowicach

  Lp.    Imię i nazwisko   Funkcja
1   Stanisława Szarek Przewodniczący
2   Mirosław Szewczyk  Z-ca Przewodniczącego 
3   Paulina Magdalena Biela Członek
4   Michał Jarosław Jarocha Członek
5   Joanna Teresa Kornaś – Srokosz  Członek
6

  Agata Krystian

Członek
7   Katarzyna Leśniak Członek
8   Emilia Maria Michalska Członek
9  Józef Jan Szarek Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 w Spytkowicach

  Lp.    Imię i nazwisko   Funkcja
1   Jan Kazimierz Góral Przewodniczący
2   Lucyna Emilia Maślana  Z-ca Przewodniczącego 
3   Justyna Ewa Bachowska Członek
4   Angelika Dudko Członek
5   Justyna Paulina Mazur Członek
6

  Gabriela Medoń

Członek
7   Regina Kinga Placek Członek
8   Jolanta Izabela Przejczowska  Członek
9   Łukasz Paweł Przejczowski Członek
10   Patrycja Maria Rąpel Członek
11   Agnieszka Aniela Sarad Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 w Półwsi

  Lp.    Imię i nazwisko   Funkcja
1   Adrian Klaja Przewodniczący
2   Mateusz Antoni Wawro   Z-ca Przewodniczącego 
3   Karolina Brania Członek
4   Magdalena Krupa Członek
5   Alicja Barbara Lach Członek
6

  Wiktoria Maria Mróz

Członek
7   Kamil Józef Szczerbik Członek

 

 

 

 

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //