Informacja o przeprowadzeniu głosowania na sołtysa i członków Rad Sołeckich w Gminie Spytkowice
O B W I E S Z C Z E N I E
G M I N N E J K O M I S J I ds. W Y B O R Ó W
W SPYTKOWICACH
z dnia 9 kwietnia 2019 roku
Na podstawie § 30 pkt. 2 załączników nr 1,2,,3,4,5,6 do Uchwały Nr III/21/18 Rady Gminy Spytkowice z dnia 20 grudnia 2018 roku w sprawie nadania statutów Sołectw Gminy Spytkowice, Gminna Komisja ds. Wyborów podaje do publicznej wiadomości informację o przeprowadzeniu głosowania na sołtysa i członków Rad Sołeckich w Gminie Spytkowice w wyborach zarządzonych na dzień 28 kwietnia 2019 roku
Obwód głosowania BACHOWICE:
Kandydat na SOŁTYSA:
- SZEWCZYK Marian lat 71, zamieszkały Bachowice.
Kandydaci na CZŁONKÓW RADY SOŁECKIEJ:
- BOBAK Marcin lat 34, zamieszkały Bachowice,
- DĘBSKI Tadeusz Piotr lat 47, zamieszkały Bachowice,
- KASPRZYK Wojciech lat 52, zamieszkały Bachowice,
- KURDZIEL Krzysztof Grzegorz lat 56, zamieszkały Bachowice,
- KURDZIEL Tadeusz Jan lat 49, zamieszkały Bachowice,
- SPOREK Dariusz lat 50, zamieszkały Bachowice,
- STAŃCZYK Paweł Stanisław lat 39, zamieszkały Bachowice,
- SZEWCZYK Mirosław lat 54, zamieszkały Bachowice,
- WALKOWICZ Kazimierz lat 65, zamieszkały Bachowice,
- WARZECHA Zdzisław lat 59, zamieszkały Bachowice,
- WRONA Andrzej lat 46, zamieszkały Bachowice.
Obwód głosowania RYCZÓW :
Kandydat na SOŁTYSA:
- KLAJA Adrian lat 24, zamieszkały Ryczów,
Kandydaci na CZŁONKÓW RADY SOŁECKIEJ:
- BROŻEK Tomasz Grzegorz lat 22, zamieszkały Ryczów,
- KOLASA Maria Ewa lat 52, zamieszkała Ryczów,
- KOTERWAS Janina lat 67, zamieszkała Ryczów,
- KRYSTIAN Magdalena Izabela lat 43, zamieszkała Ryczów,
- KUBAREK Anna Maria lat 36, zamieszkała Ryczów,
- KUCHARCZYK Sebastian lat 21, zamieszkały Ryczów,
- LURIE – CHUDY Irena lat 66, zamieszkała Ryczów,
- MAŚLONA Kazimierz Jan lat 45, zamieszkały Ryczów,
- MAŚLONA Piotr lat 31, zamieszkały Ryczów,
- MAŚLONA Roman Władysław lat 49, zamieszkały Ryczów,
- ORTMAN Władysław lat 60, zamieszkały Ryczów,
- RYBA Ewa lat 62, zamieszkała Ryczów,
- SENDERA Władysława lat 68, zamieszkała Ryczów
Obwód głosowania MIEJSCE :
Kandydaci na SOŁTYSA:
- PRZEJCZOWSKI Mateusz Bartłomiej lat 25, zamieszkały Miejsce
- STAŃCZYK Grażyna Stefania lat 65, zamieszkała Miejsce.
Kandydaci na CZŁONKÓW RADY SOŁECKIEJ:
- AUGUSTYNIAK Grzegorz Józef lat 33, zamieszkały Miejsce,
- BARCIK Janina lat 68, zamieszkała Miejsce
- JURCZYK Katarzyna lat 51, zamieszkała Miejsce,
- KWIATKOWSKA Marta Matylda lat 39, zamieszkała Miejsce,
- SIERKA Ewelina lat 34, zamieszkała Miejsce,
- SIMIK Grzegorz Rafał lat 46, zamieszkały Miejsce,
- TYRPA Ireneusz Krzysztof lat 31, zamieszkały Miejsce,
- WANAT Łukasz lat 33, zamieszkały Miejsce,
- ŻMUDA Wiesław lat 46, zamieszkały Miejsce,
Obwód głosowania LIPOWA :
Kandydat na SOŁTYSA:
- GIEREK Stefan Stanisław lat 50, zamieszkały Lipowa.
Obwód głosowania SPYTKOWICE:
Kandydat na SOŁTYSA:
- MAMOŃ Helena lat 66, zamieszkała Spytkowice,
Kandydaci na CZŁONKÓW RADY SOŁECKIEJ:
- GÓRAL Jan Kazimierz lat 55, zamieszkały Spytkowice,
- MALAGA Zbigniew lat 61, zamieszkały Spytkowice,
- MICHALEC Józef lat 52, zamieszkały Spytkowice,
- PRZEJCZOWSKI Rafał lat 35, zamieszkały Spytkowice,
- PRZYSTAŁ Wiesław lat 60, zamieszkały Spytkowice,
- RYBARCZYK Małgorzata Maria lat 62, zamieszkała Spytkowice,
- SOŁTYS Maciej Paweł lat 32, zamieszkały Spytkowice,
- STAŃCZYK Michał lat 32, zamieszkały Spytkowice,
- WILCZAK Maria Jolanta lat 61, zamieszkała Spytkowice.
Obwód głosowania PÓŁWIEŚ :
Kandydat na SOŁTYSA:
- MAŚLONA Stanisław lat 64, zamieszkały Półwieś.
Kandydaci na CZŁONKÓW RADY SOŁECKIEJ:
- BRANIA Wojciech Rajmund lat 48, zamieszkały Półwieś,
- JENCZAŁA Bożena Władysława lat 53, zamieszkała Półwieś,
- ODROWĄŻ Krzysztof Stanisław lat 45, zamieszkały Półwieś,
- STOKŁOSA Łukasz lat 29, zamieszkały Półwieś,
- TOMSKA Barbara Maria lat 49, zamieszkała Półwieś.
Przewodniczący
Gminnej Komisji ds. Wyborów w Spytkowicach
Beata Bryła