Wyniki głosowania w Gminie Spytkowice - Sejm 2019

herb

Lista Nr 1 KW PSL

Lp. Nazwisko i imię

Bachowice

Ryczów

Miejsce

Spytkowice-  Przewóz

Spytkowice

Półwieś

OGÓŁEM

1 Brynkus Józef   31  21 9 27 41 3 132
2 Kała Józef  3  15 2 6 9 0 35
3 Herbut Dawid Julian   30 16 3 2 16 1 68
4 Zawadzki Grzegorz Roman  0  3 1 0 4 1 9
5 Dębińska Maria 1 9 0 0 3 0 13
6 Gołąb Katarzyna   9 3 10 9 23 1 55
7 Bolek Magdalena  0 4 3 5 1 1 14
8 Bedra Renata Barbara 1 2 0 0 1 1 5
9 Michalec Sylwia 67 13 5 3 43 4 135
10 Sikora Marek Andrzej 1 0 1 0 0 0 2
11 Hyjek Ewa Maria 0 0 0 1 1 0 2
12 Pająk Dorota 1 10 0 1 6 1 19
13 Jakubowski Tomasz Marek  1 4 0 0 1 0 6
14 Kierpiec Daniel Józef 1 0 0 0 1 0 2
15 Górecki Andrzej 3 4 0 0 13 0 20
16 Motyka Miłosz Maksymilian  2 3 3 0 6 0 14
                 531

 

Lista Nr 2 KW Prawo i Sprawiedliwość

Lp. Nazwisko i imię

Bachowice

Ryczów

Miejsce

Spytkowice-  Przewóz

Spytkowice

Półwieś

OGÓŁEM

1 Bochenek Rafał Paweł 200 309 42 113 219 92 975
2 Polak Marek Władysław  37 44 7 9 42 8 147
3 Biernat Zbigniew Stanisław  86 118 33 40 159 9 445
4 Filipiak Ewa Maria 164 93 15 45  123  22  462
5 Kozik Krzysztof Janusz 29 29 45 12 52 1 168
6 Hajos Sławomir Paweł  4 6 0 2 4 1 17
7 Kurowski Władysław Michał 5 3 4 3 6 0 21
8 Starzec Zbigniew Władysław  6 2 2 4 6 3 23
9 Gibas Iwona Józefa  26  33 8 13 33 11 124
10 Kasprowski Wojciech Marcin  9 5 0 1 1 4 20
11 Majka Jolanta Maria  5 4 2 4 6 1 22
12 Kaczyński Filip Roman  133  96  18  72  84  18  421
13 Świerkosz Grażyna 11 6 1 7 11 0 36
14 Kasprzycka Stanisława Marzena  0  0 0 1 3 1 5
15 Trojanowska Grażyna 2 2 1 2 3 0 10
16 Duda Roman Wincenty  14 23 4 7 19 3 70
                 2966

 

Lista Nr 3 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lp. Nazwisko i imię

Bachowice

Ryczów

Miejsce

Spytkowice-  Przewóz

Spytkowice

Półwieś

OGÓŁEM

1 Śmiałek Ryszard Kazimierz 12 28 17 8 22 0 87
2 Wójtowicz Katarzyna Małgorzata 10 14 4 7 8 0 43
3 Zawada Tomasz Leszek  3 9 0 3 4 0 19
4 Brożek Dominika Maria 3 2 2 2 2 0 11
5 Jezierski Paweł Stanisław  3 2 1 2 0 0 8
6 Kowalówka Michał Grzegorz  1 2 0 1 3 0 7
7 Rauch Jan Zbigniew  17 7 1 0 17 0 42
8 Stasik Iwona Ewa  0 0 0 1 2 0 3
9 Filipek Magdalena 0 5 2 0 3 1 11
10 Kuc Maria Teresa   1  0 0 0 1 0 2
11 Januszyk Władysłąw   0  0 0 0 0 0 0
12 Legoń Natalia Nina  0 2 1 0 0 0 3
13 Gugulski Jarosław Marek  0 0 0 0 1 0 1
14 Tyman Agnieszka  1 2 1 1 1 0 6
15 Kajdas Dorota Ewa  0 4 0 2 1 0 7
16 Jaglarz Jakub Jerzy 1 1 0 0 3 0 6
                 255

 

Lista Nr 4 KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Lp. Nazwisko i imię

Bachowice

Ryczów

Miejsce

Spytkowice-  Przewóz

Spytkowice

Półwieś

OGÓŁEM

1 Wilczyński Bartosz   44 36 30 20 51 6 187
2 Krawczyk Emil Piotr   12 10 10 6 5 0 43
3 Chmiel Dariusz Bogdan   6  2 1 1 8 2 20
4 Kumanek Grzegorz Jan 1 3 0 0 2 0 6
5 Bajer Marcin Jakub  3 2 3 1 7 0 16
6 Curzydło Jerzy  0  2  3  1 1 1 8
7 Salawa Marta  5 2 0 6 3 0 16
8 Czachur Adam Aleksander   1  3  0  0  1  0 5
9 Siłuszyk Sylwia Małgorzata   0 0 0 2 1 0 3
10 Urbańska Anna Katarzyna  0 2 1 1 0 0 4
11 Mreńca Tomasz  2 1  1  0  0  0  4
12 Banet Piotr Paweł  2 2 1 0 1 0 6
13 Skwarczyńska Katarzyna Anna  1 2 2 5 1 1 12
14 Jastrzębska Sylwia Aneta  0  1  0  0  2  0  3
15 Zasłona- Polak Katarzyna 0 2 0 0 0 0 2
16 Kłeczek Tomasz 1 3 3 0 3 1 11
                 364

 

Lista Nr 5 Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Lp. Nazwisko i imię

Bachowice

Ryczów

Miejsce

Spytkowice-  Przewóz

Spytkowice

Półwieś

OGÓŁEM

1 Niedziela Dorota 37 49 4 25 59 4 178
2 Sowa Marek Jan  33 58 11 17 73 5 197
3 Potocki Adam Kajetan   3 3 3 2 6  1  18
4 Styczeń Adam Tomasz   2  2  0  1  2  0  7
5 Klinowski Mateusz Michał  15 16 2 7 16 1 57
6 Wątyroba Ewa Beata  2 2 0 3 2 0 9
7 Chowaniec Michał  2 3 5 0 3 0 13
8 Lubański Adam Jarosław   1 1 0 1 2 0 5
9 Wincenciak- Walas Ewa Magdalena  1 2 0 1 3 0 7
10 Skowrońska Kinga Agnieszka  0 2 1 2 5 1 11
11 Bruzda Marcin  1 1 0 0 3 0 5
12 Bliźniak Katarzyna Elżbieta  2 3 0 1 1 0 7
13 Arkit Szymon Tadeusz  2 0 0 2 0 0 4
14 Klaja Tomasz Zygmunt   19  78  5  8  33  6  149
15 Miranowicz Maria Wiesława  0 2 0 0 0 0 2
16 Żaba Tadeusz  0 0 0 2 3 1 6
                 675

 

Lp. Lista

% oddanych głosów na Listę w stosunku

do ważnie oddanych głosów w Gminie Spytkowice

1

Lista Nr 1 KW PSL

11,08%
2

Lista Nr 2 KW Prawo i Sprawiedliwość

61,91%
3

Lista Nr 3 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

5,3%
4

Lista Nr 4 KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

7,6%
5

Lista Nr 5 Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

14,09%

 

 

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup