Bachowice wzbogaciły się o nowe tablice z nazwami ulic

DSC 0927

Tablice z nazwami ulic w doskonały sposób poprawiają poruszanie się po określonej miejscowości. Dzięki nim wiemy, gdzie znajdujemy się w danym momencie i możemy sprawdzić, jak daleko jeszcze do celu.

Decyzją Wójta Gminy Spytkowice Mariusza Krystiana, ponad trzy lata temu rozpoczęto na terenie naszej gminy wymianę istniejących tablic z nazwami ulic na nowe. Niebieskie oznakowania zastępowane są tablicami w kolorze czerwono-granatowym, nawiązującym do kolorystyki herbu gminy, zawierające poza nazwą ulicy również nazwę miejscowości. Zmieniło się nie tylko wzornictwo i kolor, ale również sposób osadzania tablic w terenie. Dotychczas umieszczane były w większości na ogrodzeniach prywatnych posesji, po zmianie wszystkie tablice znajdą się na przystosowanych do tego słupkach.

Jak do tej pory nowe oznaczenie ulic zostało zamontowane w Lipowej, Miejscu, Spytkowicach, a ostatnio także w Bachowicach. W najbliższych latach prace realizowane będą w pozostałych sołectwach.

 

[g=Tablice-uliczne-Bachowice]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //