Dni Seniora w gminie Spytkowice

7

Polityka senioralna to od lat bardzo ważna dziedzina w działalności naszego samorządu gminnego. W jej ramach, dzięki współpracy gminy Spytkowice z Kołami Gospodyń Wiejskich, odbywają się corocznie Dni Seniora. Organizowane w każdym sołectwie święto cieszy się bardzo dużą popularnością, gdyż często dla wielu osób jest jedyną okazją do spotkań w tak szerokim gronie. Również w tym roku nie mogło być inaczej. Tradycyjnie Dzień Seniora zorganizowano w Ryczowie, Bachowicach i Miejscu. W Spytkowicach tego typu święto odbyło się po raz pierwszy i zanotowało olbrzymi sukces frekwencyjny. W Półwsi, natomiast, Dzień Seniora zorganizowany zostanie w ostatnią niedzielę października.

Dzień Seniora to możliwość spotkania, rozmowy, wymiany doświadczeń oraz ciekawego spędzenia wolnego czasu. Na tego typu uroczystościach nie może zabraknąć władz samorządowych oraz kościelnych. Swoją obecnością zaszczycają również przedstawiciele lokalnych instytucji i organizacji współpracujących. Spotkania zawsze przebiegają w przyjemnej atmosferze, bardzo często przy wspólnym śpiewie i tańcach.

 

[g=Dni-Seniora-2018]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //