Druga edycja projektu „Jeżdżę z głową”

IMG 8514

Rok 2020 przyniósł nam kolejną edycję projektu „Jeżdżę z głową”. Projekt ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Podobnie jak w roku minionym działaniami projektowymi objętych zostało 80 uczniów ze wszystkich placówek oświatowych podzielonych na dwie grupy.

Celem zajęć była nauka dzieci jazdy na nartach, ale także nauka zachowania się na stoku narciarskim, zwiększenie bezpieczeństwa podczas korzystania z tej formy aktywności oraz podniesienie ogólnej sprawności fizycznej i zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Nad bezpieczeństwem uczestników zajęć czuwali opiekunowie oraz instruktorzy posiadający stosowne uprawnienia i kwalifikacje.

Całość projektu, który realizowany był w ośrodku narciarskim Szklana Góra w Harbutowicach, kosztował nieco ponad 54 tysięcy złotych. Warto zaznaczyć, że w ramach projektu, którego inicjatorem był Wójt Gminy Mariusz Krystian, gmina Spytkowice, decyzją Zarządu Województwa Małopolskiego, otrzymała dofinansowanie w wysokości 18 700 zł.

To kolejne przedsięwzięcie w gminie Spytkowice, po realizowanych wcześniej m.in. „Już pływam” i „Umiem pływać”, ukierunkowane na rozwój fizyczny jej najmłodszych Mieszkańców, na które udało się pozyskać środki zewnętrzne.

 

[g=Jezdze-z-glowa-2020]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //