Tradycyjne spotkania Seniorów w gminie Spytkowice

14

Polityka senioralna to od lat bardzo ważna dziedzina w działalności naszego samorządu gminnego. W jej ramach, dzięki współpracy gminy Spytkowice z Kołami Gospodyń Wiejskich, odbywają się corocznie Dni Seniora. Organizowane w każdym sołectwie święto cieszy się bardzo dużą popularnością, gdyż często dla wielu osób jest jedyną okazją do spotkań w tak szerokim gronie. Również w tym roku nie mogło być inaczej. Tradycyjnie Dzień Seniora zorganizowano w Ryczowie, Bachowicach, Miejscu i Półwsi. W Spytkowicach tego typu święto odbyło się po raz drugi i patrząc na frekwencję, z pewnością stanie się to coroczną tradycją.

Dzień Seniora to możliwość spotkania, rozmowy, wymiany doświadczeń oraz ciekawego spędzenia wolnego czasu. Na tego typu uroczystościach nie może zabraknąć władz samorządowych oraz kościelnych. Swoją obecnością zaszczycają również przedstawiciele lokalnych instytucji i organizacji współpracujących. Spotkania zawsze przebiegają w przyjemnej atmosferze, bardzo często przy wspólnym śpiewie i tańcach.

 

[g=Dzien-Seniora-2019]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //