Trwa budowa trybuny sportowej w Ryczowie

DSC 3508

Pomimo trudnej sytuacji epidemicznej w całym kraju, na terenie naszej gminy ciągle trwają rozpoczęte prace inwestycyjne. Tak jest m.in. na stadionie LKS Orzeł w Ryczowie, gdzie powstaje trybuna sportowa dla kibiców. Aktualnie przygotowywane jest podłoże pod chodnik i konstrukcję stalową obiektu. Z uwagi na sprzyjającą pogodę, prace posuwają się w szybkim tempie, co z pewnością może cieszyć zarówno włodarzy klubu, jak i wszystkich jego sympatyków. Jeśli epidemia koronawirusa nie stanie na przeszkodzie w realizacji zadania, to już w maju powinniśmy podziwiać ostateczne efekty prowadzonych prac.

Przypomnijmy, stosowną umowę na realizację trybuny sportowej przedstawiciele LKS Orzeł podpisali z Wykonawcą w lutym 2020 roku. Zakłada ona budowę obiektu o pojemności 405 osób, podzielonego na trzy sektory. Dwa sektory skrajne będą mieć pojemność 102 osoby każdy, natomiast sektor środkowy będzie mógł pomieścić 201 osób. Całkowita wartość inwestycji wyniesie 365 tysięcy złotych. Należy podkreślić, że dzięki zaangażowaniu gminy Spytkowice w działalność Stowarzyszenia Dolina Karpia, inwestycja została dofinansowana z Europejskiego Funduszu na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 kwotą 300 tysięcy złotych.

 

[g=Trwa-budowa-trybuny]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //