Turniej Piłkarski o Puchar Posła na Sejm RP Zbigniewa Biernata

12

10 czerwca 2019 roku na Centrum Sportu i Rekreacji w Ryczowie rozegrano zawody o Puchar Posła na Sejm RP Zbigniewa Biernata. Turniej organizowany był przez Pana Posła oraz Wójta Gminy Spytkowice Pana Mariusza Krystiana przy współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego w gminnych placówkach oświatowych. W rozgrywkach brały udział reprezentacje klas czwartych z Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Spytkowicach, Ryczowie i Bachowicach. Po emocjonującej walce ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

  1. miejsce - ZSP Bachowice
  2. miejsce - ZSP Ryczów
  3. miejsce - ZSP Spytkowice

Zwycięska drużyna w nagrodę pojedzie we wrześniu na wycieczkę do Warszawy, którą ufundował Poseł na Sejm RP  Pan Zbigniew Biernat. Ponadto każda z drużyn otrzymała z rąk Organizatorów pamiątkowe puchary, zestawy piłek, słodycze, napoje oraz gadżety promocyjne gminy Spytkowice.

 

[g=Turniej-pilkarski-puchar-posla-na-sejm]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup