Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Spytkowice

10

W miniony weekend (30.06-1.07) na Orliku w Bachowicach rozegrany został turniej z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości. W sobotę walkę o trofeum stoczyły grupy młodzieżowe młodzik oraz junior, natomiast w niedzielę odbyły się rozgrywki seniorów.

W kategorii młodzik 1. miejsce zajął zespół z Łączan, a kolejne miejsca zajmowały zespoły z Kamienia, Bachowic, Spytkowic oraz Targanic. W kategorii junior zwycięstwo również odniosły Łączany, a dalej w tabeli uplasowały się zespoły z Ryczowa, Spytkowic, Targanic, Kamienia i Bachowic.

W niedzielnym turnieju seniorskim sukces odnieśli nasi piłkarze. Za nami znalazły się zespoły z Ryczowa, Targanic, Spytkowic, Witanowic oraz Woźnik. Turniej zarówno pod względem organizacyjnym, jak i pod względem zainteresowania przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Warto wspomnieć, że w czasie turnieju prowadzona była charytatywna zbiórka dla Filipa Tomskiego ze Spytkowic. Udało się zebrać blisko 2300 zł, z czego 1130 zł pochodziło z przedmiotów przeznaczonych na licytację. Serdecznie dziękujemy za okazany gest.

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale. Zwycięzcy natomiast odebrali puchary i vouchery na sprzęt sportowy ufundowane przez Wójta Gminy Spytkowice Pana Mariusza Krystiana. O podniebienia uczestników zadbały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Bachowic.

LKS Borowik Bachowice

 

[g=Turniej-O-Puchar-Wojta-Gminy-2018]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //