Uczniowie z wizytą na Słowacji

7

Na zaproszenie władz samorządowych gminy Divinka, gmina Spytkowice w ostatnim czasie zorganizowała wyjazd młodzieży na wycieczkę na Słowację. Delegacja złożona z uczniów szkół podstawowych z terenu gminy wzięła udział w uroczystych obchodach Dnia Dziecka u naszych południowych sąsiadów. Gmina Divinka to samorząd, z którym gmina Spytkowice współpracuje od kilku lat, a ostatni wyjazd to kolejny etap współpracy pomiędzy obiema gminami.

Młodzież wraz z nauczycielami wyruszyła na Słowację wczesnym rankiem. Po dotarciu na miejsce, uczestnicy wycieczki udali się na wieżę widokową, której otwarcie nastąpiło jesienią ubiegłego roku, a obecnie jest jedną z większych atrakcji tamtejszej gminy. Następnie uczniowie wzięli udział w świętowaniu Dnia Dziecka. Podczas obchodów korzystali z wielu przygotowanych atrakcji takich jak m.in. karuzele, dmuchańce, symulatory oraz przystąpili do rozgrywek piłkarskich. Po bardzo intensywnym i pełnym wrażeń dniu, w późnych godzinach wieczornych wrócili do swoich domów.

 

[g=Wyjazd-dzieci-Slowacja-czerwiec-2019]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup