Uczniowie z wizytą na Słowacji

7

Na zaproszenie władz samorządowych gminy Divinka, gmina Spytkowice w ostatnim czasie zorganizowała wyjazd młodzieży na wycieczkę na Słowację. Delegacja złożona z uczniów szkół podstawowych z terenu gminy wzięła udział w uroczystych obchodach Dnia Dziecka u naszych południowych sąsiadów. Gmina Divinka to samorząd, z którym gmina Spytkowice współpracuje od kilku lat, a ostatni wyjazd to kolejny etap współpracy pomiędzy obiema gminami.

Młodzież wraz z nauczycielami wyruszyła na Słowację wczesnym rankiem. Po dotarciu na miejsce, uczestnicy wycieczki udali się na wieżę widokową, której otwarcie nastąpiło jesienią ubiegłego roku, a obecnie jest jedną z większych atrakcji tamtejszej gminy. Następnie uczniowie wzięli udział w świętowaniu Dnia Dziecka. Podczas obchodów korzystali z wielu przygotowanych atrakcji takich jak m.in. karuzele, dmuchańce, symulatory oraz przystąpili do rozgrywek piłkarskich. Po bardzo intensywnym i pełnym wrażeń dniu, w późnych godzinach wieczornych wrócili do swoich domów.

 

[g=Wyjazd-dzieci-Slowacja-czerwiec-2019]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //