Wizyta Pani Wicepremier Beaty Szydło w Bachowicach

20

15 maja 2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć Panią Beatę Szydło. Wicepremier odpowiedziała na zaproszenie Wójta Gminy Spytkowice Pana Mariusza Krystiana i spotkała się z Mieszkańcami naszej gminy. W sali Domu Strażaka w Bachowicach zgromadziło się blisko 200 osób, którzy z uwagą wsłuchiwali się w słowa dotyczące pozycji Polski w Europie. To już trzeci raz kiedy Pani Premier odwiedza gminę Spytkowice, i jak zapowiedziała, na pewno nie ostatni. Po przywitaniu przez Wójta Gminy swoje wystąpienie rozpoczęła Pani Wicepremier. Mówiła przede wszystkim o przyszłości Polski w Unii Europejskiej oraz o szansach i wyzwaniach jakie daje członkostwo w tej organizacji. Ponadto zachęcała do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja:

„Wybory do Parlamentu Europejskiego nie cieszą się w Polsce dużą popularnością. Chciałabym, aby tym razem to się zmieniło. Jestem tutaj, żeby Państwa poprosić o zaufanie, (…), ale przede wszystkim jestem tutaj, byście wzięli udział w tych wyborach, żebyście przekonali do tego swoich bliskich i znajomych”.

Po wystąpieniu, Wójt Gminy, w imieniu całej społeczności gminnej, podarował Pani Wicepremier bukiet kwiatów oraz drobny upominek. Nie zabrakło oczywiście możliwości krótkiej rozmowy z naszym Gościem.

Zapraszamy do fotogalerii.

 

[g=Wizyta-Premier-Szydlo-Bachowice-2019]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //