Zmiana terminu wywozu odpadów komunalnych

zuk

W związku z przypadającym świętem w dniu 25 grudzień 2018 roku tj. wtorek, odpady komunalne, które powinny być odebrane w tym dniu od mieszkańców z  m. Spytkowice z ulic:

-Jana PawłaII, Dworska, Konwaliowa, Łany, Sosienki, Św. Katarzyny, Św. Jana, Bożego Ciała, Kwiatowa, Starowiejska, Rynek, Zamkowa, Nadrzeczna, Wzory, Myto, Słoneczna, Pagory, Spadzista, Krakowska, Szkolna, Pogodna.

    • będą odbierane w dniu 28 grudzień 2018 r tj. piątek


W związku z przypadającym świętem w dniu 2grudzień 2018 roku tj. środa, odpady komunalne, które powinny być odebrane w tym dniu od mieszkańców z m. Spytkowice i Miejsce z ulic:

-Floriana, Na stawach, Stawowa , Posażnikowa, Folwarczna , Ogrodowa, Piotra i Pawła, Sadowa, Starowiślna, Szafirowa,Al. Kasztanowa, Bursztynowa, Szmaragdowa, Potockich, Szyszkowskiego.

  • będą odbierane w dniu 2grudzień 2018 r tj. czwartek.

 

———————————————————————————————————-

W związku z przypadającym świętem w dniu styczeń 2019 roku tj. wtorek, odpady komunalne, które powinny być odebrane w tym dniu od mieszkańców z m. Bachowice z ulic:

– Ks. Gołby, Rzemieślnicza, Pod Borem, Kaniów, Ojca Rudolfa Warzechy

  • będą odbierane w dniu styczeń 2019 r tj. piątek.

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //