Informacja Gminnego Zakładu Usług Wodnych

herb

 

INFORMACJA

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, a także w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Naszych Odbiorców Usług Kierownik Gminnego Zakładu Usług Wodnych w Spytkowicach informuje, że od dnia 13 marca 2020r. od godz. 1200 kasa  Zakładu będzie nieczynna do odwołania.

Płatności można dokonywać przelewami poprzez systemy bankowości elektronicznej na tzw. indywidualne mikrorachunki bankowe, które znajdują się w zawiadomieniach o wysokości opłaty.

Zwracamy się z również z prośbą do mieszkańców nie posiadających wodomierzy przystosowanych do zdalnych odczytów o przekazywanie odczytów telefonicznie na nr tel. 33 8791 885 lub e-mail: gzuw@onet.pl

W przypadku braku informacji o stanie wodomierza faktura zostanie wystawiona z szacunkowym zużyciem na koniec miesiąca rozliczeniowego.

W przypadku wystąpienia awarii wodociągowej lub kanalizacyjnej wszelkie kontakty znajdują się na Naszej stronie internetowej www.gzuwspytkowice.pl  jak również na otrzymywanych przez Państwa fakturach za wodę i ścieki.

Prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //