Ogłoszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

herb

Informacja dotycząca zmian zasad przyjmowania stron przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Spytkowicach.

Informujemy, że od dnia 19 marca 2020r. wejście do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Spytkowicach pozostaje zamknięte dla klientów.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach kontakt osobisty z pracownikami GOPS odbywa się za pomocą domofonu znajdującego się za drzwiami wejściowymi do budynku  siedziby GOPS od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 13.00.

W sprawach bieżących prosimy o kontakt telefoniczny nr. 33 8791 715 lub mailowy: gops.spytkowice@pro.onet.pl

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //