OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY SPYTKOWICE - PRZEDSZKOLE

herb

Wójt Gminy Spytkowice informuje, że w związku z zapytaniami o przedszkole w  okresie wakacji, zostanie przeprowadzone rozeznanie w sprawie liczby zgłoszeń od rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do takiego przedszkola.

Zapisy dzieci do dyżurnego wakacyjnego przedszkola rozpoczną się od 29 czerwca br. i  potrwają do 1 lipca br. w Gminnym Zespole Szkół w Spytkowicach pod numerem telefonu: /33/  879 15 90. Ostateczna decyzja co do uruchomienia placówek będzie uzależniona od ilości zgłoszonych dzieci.

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //