Otwarcie Miasteczka Rowerowego przy ZSP w Spytkowicach

342312

W sobotę 15 czerwca o godz. 14.00 obędzie się uroczyste otwarcie Miasteczka Rowerowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Spytkowicach.

To kolejny projekt w ramach programu „Działamy i wspieramy”, realizowany przez pracowników Wytwórni Pasz De Heus w Spytkowicach przy współpracy z Wójtem Gminy Spytkowice Mariuszem Krystianem.

Pomysł na stworzenie Miasteczka Rowerowego dla dzieci powstał z inicjatywy rodziców dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Spytkowicach, pracujących w firmie De Heus. Realizację tego przedsięwzięcia umożliwił program prospołeczny „Działamy i wspieramy”. Budowa miasteczka to jeden z najciekawszych projektów w IV edycji programu „Działamy i Wspieramy”. 

Szczegóły na plakacie!

Miasteczko

 

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //