Otwarcie Miasteczka Rowerowego przy ZSP w Spytkowicach

342312

W sobotę 15 czerwca o godz. 14.00 obędzie się uroczyste otwarcie Miasteczka Rowerowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Spytkowicach.

To kolejny projekt w ramach programu „Działamy i wspieramy”, realizowany przez pracowników Wytwórni Pasz De Heus w Spytkowicach przy współpracy z Wójtem Gminy Spytkowice Mariuszem Krystianem.

Pomysł na stworzenie Miasteczka Rowerowego dla dzieci powstał z inicjatywy rodziców dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Spytkowicach, pracujących w firmie De Heus. Realizację tego przedsięwzięcia umożliwił program prospołeczny „Działamy i wspieramy”. Budowa miasteczka to jeden z najciekawszych projektów w IV edycji programu „Działamy i Wspieramy”. 

Szczegóły na plakacie!

Miasteczko

 

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //