Lista Nr 1 KW PSL
Lp. |
Nazwisko i imię |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Brynkus Józef |
31 |
21 |
9 |
27 |
41 |
3 |
132 |
2 |
Kała Józef |
3 |
15 |
2 |
6 |
9 |
0 |
35 |
3 |
Herbut Dawid Julian |
30 |
16 |
3 |
2 |
16 |
1 |
68 |
4 |
Zawadzki Grzegorz Roman |
0 |
3 |
1 |
0 |
4 |
1 |
9 |
5 |
Dębińska Maria |
1 |
9 |
0 |
0 |
3 |
0 |
13 |
6 |
Gołąb Katarzyna |
9 |
3 |
10 |
9 |
23 |
1 |
55 |
7 |
Bolek Magdalena |
0 |
4 |
3 |
5 |
1 |
1 |
14 |
8 |
Bedra Renata Barbara |
1 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
5 |
9 |
Michalec Sylwia |
67 |
13 |
5 |
3 |
43 |
4 |
135 |
10 |
Sikora Marek Andrzej |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
11 |
Hyjek Ewa Maria |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
12 |
Pająk Dorota |
1 |
10 |
0 |
1 |
6 |
1 |
19 |
13 |
Jakubowski Tomasz Marek |
1 |
4 |
0 |
0 |
1 |
0 |
6 |
14 |
Kierpiec Daniel Józef |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
15 |
Górecki Andrzej |
3 |
4 |
0 |
0 |
13 |
0 |
20 |
16 |
Motyka Miłosz Maksymilian |
2 |
3 |
3 |
0 |
6 |
0 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
531 |
Lista Nr 2 KW Prawo i Sprawiedliwość
Lp. |
Nazwisko i imię |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Bochenek Rafał Paweł |
200 |
309 |
42 |
113 |
219 |
92 |
975 |
2 |
Polak Marek Władysław |
37 |
44 |
7 |
9 |
42 |
8 |
147 |
3 |
Biernat Zbigniew Stanisław |
86 |
118 |
33 |
40 |
159 |
9 |
445 |
4 |
Filipiak Ewa Maria |
164 |
93 |
15 |
45 |
123 |
22 |
462 |
5 |
Kozik Krzysztof Janusz |
29 |
29 |
45 |
12 |
52 |
1 |
168 |
6 |
Hajos Sławomir Paweł |
4 |
6 |
0 |
2 |
4 |
1 |
17 |
7 |
Kurowski Władysław Michał |
5 |
3 |
4 |
3 |
6 |
0 |
21 |
8 |
Starzec Zbigniew Władysław |
6 |
2 |
2 |
4 |
6 |
3 |
23 |
9 |
Gibas Iwona Józefa |
26 |
33 |
8 |
13 |
33 |
11 |
124 |
10 |
Kasprowski Wojciech Marcin |
9 |
5 |
0 |
1 |
1 |
4 |
20 |
11 |
Majka Jolanta Maria |
5 |
4 |
2 |
4 |
6 |
1 |
22 |
12 |
Kaczyński Filip Roman |
133 |
96 |
18 |
72 |
84 |
18 |
421 |
13 |
Świerkosz Grażyna |
11 |
6 |
1 |
7 |
11 |
0 |
36 |
14 |
Kasprzycka Stanisława Marzena |
0 |
0 |
0 |
1 |
3 |
1 |
5 |
15 |
Trojanowska Grażyna |
2 |
2 |
1 |
2 |
3 |
0 |
10 |
16 |
Duda Roman Wincenty |
14 |
23 |
4 |
7 |
19 |
3 |
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2966 |
Lista Nr 3 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
Lp. |
Nazwisko i imię |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Śmiałek Ryszard Kazimierz |
12 |
28 |
17 |
8 |
22 |
0 |
87 |
2 |
Wójtowicz Katarzyna Małgorzata |
10 |
14 |
4 |
7 |
8 |
0 |
43 |
3 |
Zawada Tomasz Leszek |
3 |
9 |
0 |
3 |
4 |
0 |
19 |
4 |
Brożek Dominika Maria |
3 |
2 |
2 |
2 |
2 |
0 |
11 |
5 |
Jezierski Paweł Stanisław |
3 |
2 |
1 |
2 |
0 |
0 |
8 |
6 |
Kowalówka Michał Grzegorz |
1 |
2 |
0 |
1 |
3 |
0 |
7 |
7 |
Rauch Jan Zbigniew |
17 |
7 |
1 |
0 |
17 |
0 |
42 |
8 |
Stasik Iwona Ewa |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
3 |
9 |
Filipek Magdalena |
0 |
5 |
2 |
0 |
3 |
1 |
11 |
10 |
Kuc Maria Teresa |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
11 |
Januszyk Władysłąw |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
12 |
Legoń Natalia Nina |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
3 |
13 |
Gugulski Jarosław Marek |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
14 |
Tyman Agnieszka |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
0 |
6 |
15 |
Kajdas Dorota Ewa |
0 |
4 |
0 |
2 |
1 |
0 |
7 |
16 |
Jaglarz Jakub Jerzy |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
Lista Nr 4 KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
Lp. |
Nazwisko i imię |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Wilczyński Bartosz |
44 |
36 |
30 |
20 |
51 |
6 |
187 |
2 |
Krawczyk Emil Piotr |
12 |
10 |
10 |
6 |
5 |
0 |
43 |
3 |
Chmiel Dariusz Bogdan |
6 |
2 |
1 |
1 |
8 |
2 |
20 |
4 |
Kumanek Grzegorz Jan |
1 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
6 |
5 |
Bajer Marcin Jakub |
3 |
2 |
3 |
1 |
7 |
0 |
16 |
6 |
Curzydło Jerzy |
0 |
2 |
3 |
1 |
1 |
1 |
8 |
7 |
Salawa Marta |
5 |
2 |
0 |
6 |
3 |
0 |
16 |
8 |
Czachur Adam Aleksander |
1 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
5 |
9 |
Siłuszyk Sylwia Małgorzata |
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
0 |
3 |
10 |
Urbańska Anna Katarzyna |
0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
11 |
Mreńca Tomasz |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
4 |
12 |
Banet Piotr Paweł |
2 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
6 |
13 |
Skwarczyńska Katarzyna Anna |
1 |
2 |
2 |
5 |
1 |
1 |
12 |
14 |
Jastrzębska Sylwia Aneta |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
15 |
Zasłona- Polak Katarzyna |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
16 |
Kłeczek Tomasz |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
1 |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
364 |
Lista Nr 5 Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI
Lp. |
Nazwisko i imię |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niedziela Dorota |
37 |
49 |
4 |
25 |
59 |
4 |
178 |
2 |
Sowa Marek Jan |
33 |
58 |
11 |
17 |
73 |
5 |
197 |
3 |
Potocki Adam Kajetan |
3 |
3 |
3 |
2 |
6 |
1 |
18 |
4 |
Styczeń Adam Tomasz |
2 |
2 |
0 |
1 |
2 |
0 |
7 |
5 |
Klinowski Mateusz Michał |
15 |
16 |
2 |
7 |
16 |
1 |
57 |
6 |
Wątyroba Ewa Beata |
2 |
2 |
0 |
3 |
2 |
0 |
9 |
7 |
Chowaniec Michał |
2 |
3 |
5 |
0 |
3 |
0 |
13 |
8 |
Lubański Adam Jarosław |
1 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
5 |
9 |
Wincenciak- Walas Ewa Magdalena |
1 |
2 |
0 |
1 |
3 |
0 |
7 |
10 |
Skowrońska Kinga Agnieszka |
0 |
2 |
1 |
2 |
5 |
1 |
11 |
11 |
Bruzda Marcin |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
5 |
12 |
Bliźniak Katarzyna Elżbieta |
2 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
7 |
13 |
Arkit Szymon Tadeusz |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
4 |
14 |
Klaja Tomasz Zygmunt |
19 |
78 |
5 |
8 |
33 |
6 |
149 |
15 |
Miranowicz Maria Wiesława |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
16 |
Żaba Tadeusz |
0 |
0 |
0 |
2 |
3 |
1 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
675 |
Lp. |
Lista |
% oddanych głosów na Listę w stosunku
do ważnie oddanych głosów w Gminie Spytkowice
|
1 |
Lista Nr 1 KW PSL
|
11,08% |
2 |
Lista Nr 2 KW Prawo i Sprawiedliwość
|
61,91% |
3 |
Lista Nr 3 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
|
5,3% |
4 |
Lista Nr 4 KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
|
7,6% |
5 |
Lista Nr 5 Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI
|
14,09% |