Wydarzenia

Mieszkaniec naszej gminy na podium Mistrzostw Polski MMA!

Miło nam poinformować, że Mieszkaniec naszej gminy, Michał Lorkowski, odniósł sportowy sukces w Mistrzostwach Polski MMA, które miały miejsce 27 maja w Grodzisku Mazowieckim.

Czytaj więcej...


Święto Konstytucji 3 maja

Uchwalenie Konstytucji 3 maja to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Uchwalona w 1791 roku, była pierwszą spisaną konstytucją w Europie i drugą na świecie.

Czytaj więcej...


10 Koleżeński Bieg Spytkowicki

Bieg Koleżeński w Spytkowicach to już wieloletnia tradycja. Nie inaczej było i tym razem. 30 kwietnia 2023r. wystartował 10 Jubileuszowy Koleżeński Bieg Spytkowicki. Okrągła rocznica przyciągnęła wielu aktywnych ludzi.

Czytaj więcej...


Uroczyste przekazanie i poświęcenie samochodu pożarniczego dla OSP w Spytkowicach

To był ważny dzień dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Spytkowicach. 22 kwietnia 2023 roku, na placu apelowym przed budynkiem OSP w Spytkowicach, miało miejsce oficjalne poświęcenie i przekazanie nowego...

Czytaj więcej...


Wiosenne sprzątanie Gminy Spytkowice

W dniu 15.04.2023 r. na terenie naszej gminy została przeprowadzona akcja „Czysta Gmina – Piękna Gmina”.

Czytaj więcej...


1057. rocznica Chrztu Polski

Chrzest księcia Mieszka I w 966 r., to jedno z najważniejszych wydarzenie w całej historii państwa i narodu polskiego.

Czytaj więcej...


Program „Już pływam” dla dzieci z terenu Gminy Spytkowice!

Miło nam poinformować, że ruszyła kolejna edycja projektu „Już pływam”, realizowana przez samorząd województwa małopolskiego, w której Gmina Spytkowice po raz kolejny otrzymała dofinansowanie na prowadzenie bezpłatnych zajęć nauki pływania.

Czytaj więcej...


Kolejne serce na nakrętki na terenie gminy Spytkowice

Podejście proekologiczne w dzisiejszych czasach coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Plastikowe nakrętki wykonane z tworzywa PET to wartościowy surowiec, który w całości podlega recyclingowi.

Czytaj więcej...


Promesy na zakup samochodów dla jednostek OSP

Gmina Spytkowice ponownie znalazła się w centrum wydarzeń dla powiatów: chrzanowskiego, myślenickiego, oświęcimskiego, suskiego oraz wadowickiego.

Czytaj więcej...


XLIII Sesja Rady Gminy Spytkowice

Kolejna sesja Rady Gminy Spytkowice za nami. 29 marca Radni spotkali się w sali widowiskowej Urzędu Gminy w Spytkowicach, aby ponownie pochylić się nad tematami związanymi z funkcjonowaniem Gminy.

Czytaj więcej...


1 2 3 4 5 ... 55

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //