Admin Urząd Gminy

Posts by Admin Urząd Gminy for Wydarzenia:

Wizyta wójta w Domu Seniora w Bachowicach

27 lutego, pełniący funkcję wójta gminy Marek Gajowy, odwiedził podopiecznych Domu Seniora w Bachowicach. Spotkanie przebiegło w niezwykle miłej atmosferze.

Czytaj więcej...


Powrót linii transportowej Bachowice-Spytkowice-Oświęcim

Mamy świetne wiadomości dla mieszkańców gminy Spytkowice! Linia transportu publicznego, która od 1 stycznia była ograniczona do trasy Spytkowice – Oświęcim, zostaje przywrócona w pełnym zakresie, łącząc ponownie Bachowice ze...

Czytaj więcej...


Koniec kursów na trasie Zator-Kraków

Z przykrością informujemy, że firma Globus od 1 marca zaprzestaje kursowania na trasie Zator przez Spytkowice i Brzeźnicę do Krakowa.

Czytaj więcej...


L Sesja Rady Gminy Spytkowice

Za nami L Sesja Rady Gminy Spytkowice. Jej treść merytoryczna przebiegała według ustalonego porządku obrad. Tematem przewodnim było wręczenie dyplomów Stypendystom w ramach Gminnego Programu Stypendialnego za wyniki w nauce w...

Czytaj więcej...


Podtopienia przez inwestycję - społeczność domaga się rozwiązań

Mieszkańcy ul. Jana III Sobieskiego w Ryczowie, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie z działką inwestycyjną, stoją w obliczu poważnych problemów związanych z odwodnieniem terenu.

Czytaj więcej...


Zakończenie sezonu łyżwiarskiego

Sezon zimowych rozrywek na lodowisku w gminie Spytkowice dobiega końca. Po ponad dwumiesięcznej zabawie na tafli lodowej, oficjalnie zakończyliśmy sezon łyżwiarski.

Czytaj więcej...


Gmina Spytkowice ze wsparciem z Budżetu Państwa

Dzielimy się z Wami kolejnymi dobrymi wiadomościami! Gmina Spytkowice otrzymała znaczące wsparcie finansowe z Budżetu Państwa.

Czytaj więcej...


Turnieje piłkarskie w gminie Spytkowice

Turnieje piłkarskie cieszą się dużą popularnością w naszej gminie. Przyciągają zarówno młodych zawodników, jak i entuzjastów sportu. Stanowią one ważny element lokalnej kultury sportowej, umożliwiając zespołom rywalizację na wysokim poziomie.

Czytaj więcej...


Kontrola stanu technicznego dachu w ZSP Ryczów

W obliczu ciągłych problemów z przeciekającym dachem szkoły w Ryczowie, które nie ustąpiły mimo generalnego remontu obiektu w 2019 roku, podjęto decyzję o przeprowadzeniu szczegółowej kontroli stanu technicznego.

Czytaj więcej...


Trwa rozbiórka kiosku w Spytkowicach

Mieszkańcy Spytkowic są świadkami znaczącej zmiany w ich lokalnym krajobrazie. W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się rozbiórka ikonicznego kiosku „Ruchu”.

Czytaj więcej...


1 2 3 4 5 ... 63

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //