Ogłoszenia

Ogłoszenie - zamknięcie dla ruchu ul. Sadowej i ul. Wiejskiej

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 5 czerwca (poniedziałek) w godzinach 6-17 ul. Sadowa w Spytkowicach i ul. Wiejska w Ryczowie, z uwagi na prace remontowe, będą zamknięte dla ruchu.

Czytaj więcej...Informacja dla Rolników!

Uprzejmie informujemy, że od 1 czerwca do 14 sierpnia 2023 r. Urząd Statystyczny w Krakowie będzie przeprowadzał na terenie województwa małopolskiego badania rolnicze w wylosowanych gospodarstwach rolnych.

Czytaj więcej...


XII Targi Turystyczne Doliny Karpia

Zapraszamy na XII Targi Turystyczne Doliny Karpia, które odbędą się 18 czerwca 2023 roku na Rynku w Zatorze oraz na terenie każdej gminy Doliny Karpia.

Czytaj więcej...


"Biała Ślizgawka 2" - trwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego

Mobilne lodowisko w Gminie Spytkowice, które funkcjonowało od 11 grudnia 2022 r. do 12 lutego 2023 r. okazało się prawdziwym hitem.

Czytaj więcej...


Informacja dla Rolników

Informacja dla Rolników. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...


Dzień Rodziny w krakowskim seminarium!

3 czerwca w ogrodach Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej przy ul. Podzamcze 8 w Krakowie, odbędzie się Dzień Rodziny.

Czytaj więcej...


„Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” – ruszają zapisy na bezpłatne treningi

Ruszają zapisy na bezpłatne treningi "Samoobrona Kobiet – zaufaj wojsku".

Czytaj więcej...


WFOŚiGW w Krakowie ogłasza nabór na wolne stanowiska

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowiska pracy:

Czytaj więcej...


Uwaga, wstrzymanie przeprawy promowej!

Starostwo Powiatowe w Wadowicach informuje, że w związku z wysokim poziomem wody prom „Drogowiec", który łączy powiaty wadowicki i chrzanowski, jest nieczynny do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...


1 2 3 4 5 ... 150

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //