Wspominamy samorządowców, którzy odeszli

SetWidth400 4605185 znicz

Pamięć ludzka bywa ulotna. Właśnie dlatego naszym obowiązkiem jest przypominać o tych, których już z nami nie ma. Co roku, w okresie Wszystkich Świętych, odwiedzamy groby najbliższych, zapalamy świece i modlimy się w ich intencji. W tym roku również władze naszej gminy po raz kolejny uczciły tych, którzy na przestrzeni ponad 30 lat wolnego samorządu pracowali i przyczyniali się do rozwoju gminy Spytkowice, a którzy odeszli już do wieczności. Formą uczczenia ich pamięci jest zapalony znicz na grobach:

Zmarłych sołtysów pełniących funkcję w latach 1990-2023

BACHOWICE

Józef Świergosz

LIPOWA

Jan Przewoźniak

RYCZÓW

Józef Szwed

Marian Piórkowski

Aleksander Woźniak

SPYTKOWICE

Stefan Szymocha

 

Zmarłych radnych pełniących funkcję w latach 1990-2023

BACHOWICE

Zygmunt Orda

Tadeusz Kościelniak

MIEJSCE

Józef Ciszewski

RYCZÓW

Bogdan Sowa

Maria Rybarczyk

Wiesław Sowa

Jan Słoma

Zbigniew Krystian

Marian Jędrocha

SPYTKOWICE

Jan Kornaś

Jan Chodacki

Augustyn Głąb

Władysław Karamański

Adam Chodacki

Józef Gwizdała

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //