Pierwszy sezon Ligi Tenisa Ziemnego zakończony!

01

W sobotę 28 października zakończyliśmy oficjalnie pierwsze rozgrywki Ligi Tenisa Ziemnego. Sezon 2023 uważamy za zamknięty. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za rywalizację sportową, zaangażowanie i zacięte mecze. Podczas spotkania gościliśmy Wójta Gminy Spytkowice Pana Krzysztofa Byrskiego, który ufundował nagrody i obiecał wsparcie również wiosną 2024. Słowa podziękowania należą się Posłowi na Sejm RP Panu Mariuszowi Krystianowi za wsparcie i pozytywne podejście do tworzenia Ligi. Zarówno turniej wakacyjny, jak i rozgrywki ligowe uważamy za bardzo udane i cieszymy się, że wiele osób mogło rywalizować i też uczyć się tej pięknej dyscypliny sportu. Dziękujemy szczególnie młodym zawodnikom, za poświęcenie i za to, że znaleźli czas na rozgrywanie meczów. Dobrze, że w Gminie Spytkowice są miejsca, gdzie można  trenować i rozgrywać spotkania tenisowe. Od września do końca października odbyło się kilkadziesiąt meczów w których wzięło udział 20 zawodników. Oczywiście wiosną ponownie chcemy rozpocząć nowy sezon tenisowy i liczymy na jeszcze większą liczbę uczestników. Już teraz serdecznie zapraszamy do naszych rozgrywek!

Wyniki kategorii dzieci i młodzież:

I Igor Masłowski

II Antoni Przejczowski

III Olaf Masłowski

Wyniki kategorii dorośli:

I Bogusław Sołtysik

II Radosław Nicieja

III Kamil Szewczyk

III Mateusz Wawro

 

Link do filmu z finału: https://tiny.pl/c44tr

 

Tekst i zdjęcia: Michał Chrząszcz

 

[g=liga-tenisa-sezon-2023]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //