Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Spytkowice

10

W miniony weekend (30.06-1.07) na Orliku w Bachowicach rozegrany został turniej z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości. W sobotę walkę o trofeum stoczyły grupy młodzieżowe młodzik oraz junior, natomiast w niedzielę odbyły się rozgrywki seniorów.

W kategorii młodzik 1. miejsce zajął zespół z Łączan, a kolejne miejsca zajmowały zespoły z Kamienia, Bachowic, Spytkowic oraz Targanic. W kategorii junior zwycięstwo również odniosły Łączany, a dalej w tabeli uplasowały się zespoły z Ryczowa, Spytkowic, Targanic, Kamienia i Bachowic.

W niedzielnym turnieju seniorskim sukces odnieśli nasi piłkarze. Za nami znalazły się zespoły z Ryczowa, Targanic, Spytkowic, Witanowic oraz Woźnik. Turniej zarówno pod względem organizacyjnym, jak i pod względem zainteresowania przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Warto wspomnieć, że w czasie turnieju prowadzona była charytatywna zbiórka dla Filipa Tomskiego ze Spytkowic. Udało się zebrać blisko 2300 zł, z czego 1130 zł pochodziło z przedmiotów przeznaczonych na licytację. Serdecznie dziękujemy za okazany gest.

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale. Zwycięzcy natomiast odebrali puchary i vouchery na sprzęt sportowy ufundowane przez Wójta Gminy Spytkowice Pana Mariusza Krystiana. O podniebienia uczestników zadbały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Bachowic.

LKS Borowik Bachowice

 

[g=Turniej-O-Puchar-Wojta-Gminy-2018]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //